Szkolne

TRÓJMIASTO , trzy dni

I dzień

wyjazd z ustalonego miejsca , przejazd do Gdańska. Spotkanie z przewodnikiem, w programie zwiedzania m.in. Droga Królewska z fontanną Neptuna, Dworem Artura oraz Ratuszem GM, pobrzeże z Żurawiem, ul.Mariacka, kościoły gotyckie z największym na świecie zbudowanym z cegły - Kościołem Mariackim, ul. Piwna i Zbrojownia, Pomnik Poległych Stoczniowców i Europejskie Centrum Solidarności. Rejs galeonem z Gdańska na Westerplatte. Obiadokolacja, nocleg .

II dzień

śniadanie,przejazd do Gdyni, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie m.in.Skweru Kościuszki ze wszystkimi atrakcjami: ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Akwarium gdyńskie i Muzeum Marynarki Wojennej. Przejazd do Sopotu, spacer po molo, a następnie zwiedzanie Opery Leśnej. Przejazd do Oliwy na koncert organowy w Katedrze Oliwskiej. Powrót na obiadokolację do hotelu , nocleg

III dzień

śniadanie, wyjazd do Malborka , zwiedzanie zamku krzyżackiego. Wyjazd w drogę powrotną.ok. 14:00 Przewidywany powrót ok. 01:30 w nocy

 

 cena uzalezniona od ilości uczestników

ZAKOPANE , dwa dni

 I dzień

wyjazd z ustlonego miejsca, przejazd do Zakopanego. Przejście Krupówkami do Skoczni Narciarskiej im. A.Małysza. Zwiedzanie Skoczni. Następnie przejazd do stacji Butorowy Wierch, wyjazd kolejką na górę, przejście szczytem do stacji Gubałówka. Zjazd lub zejście. Obiadokolacja i nocleg.

II dzień

 śniadanie, spotkanie z przewodnikiem tatrzańskim, wyjście do Doliny Strązyskiej lub Kościeliskiej. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną.

 Cena uzależniona od ilości uczestników

I dzień

wyjazd godz. 07:00, trasa KROSNO - OJCÓW, spotkanie z przewodnikiem, w programie m.in. Przejście wąwozem Ciasne Skałki, Brama Krakowska, jaskinia Łokietka, Źródełko Miłości, zamek w Ojcowie i Pieskowej Skale.

Obiadokolacja i nocleg w schronisku młodzieżowym

II dzień

śniadanie, przejazd do Ogrodzieńca – zamek , przejazd do Mirowa – bliźniacze zamki w Mirowie i Bobolicach, Grota MB Częstochowskiej.

Przewidywany powrót ok. 21:00

 Cena uzalezniona od ilości uczestników

ZAKOPANE, dwa dni

I dzień

07:00 zbiórka w ustalonym miejscu ,

wyjazd do Jaworek, przejście przez wąwóz Homole. Przejazd do Zakopanego, spacer po Krupówkach, podejście pod Skocznię Narciarską. Przejazd do Chochołowa, pobyt w Termach Chochołowskich do 4godz.*

Obiadokolacja i nocleg

II dzień

śniadanie, pieszy spacer do Doliny Strążyskiej z licencjonowanym przewodnikiem, podejście pod wodospad Siklawica. Planowany wyjazd ok. 14:30 , powrót do miejsca zamieszkania.

 Cena uzależniona od ilości uczestników.

ZAMOŚĆ i ROZTOCZE

I dzień

wyjazd godz. 07:00, Krosno – Roztoczański Park Narodowy.

zwiedzanie ZWIERZYŃCA, spacer do GÓRY BUKOWEJ i STAWÓW ECHO – odpoczynek na platformie widokowej, KOŚCIÓŁ NA WODZIE, REZERWAT KONIKA POLSKIEGO

SZCZEBRZESZYN - rynek, XVII – wieczne kościoły, cerkiew, synagoga, pomnik chrząszcz., stary młyn wodny

KLEMENSÓW - pałac Zamoyskich.

Przejazd do ZAMOŚCIA , obiadokolacja , nocleg. Pokoje wieloosobowe.

II dzień

śniadanie, spotkanie z przewodnikiem , 4 godzinny spacer po Zamościu: m.in. RYNEK WIELKI z kamieniczkami, RATUSZ, KATEDRA, dawny PAŁAC ZAMOYSKICH, dawna AKADEMIA ZAMOJSKA, dawna SYNAGOGA, FORTYFIKACJE, bramy LWOWSKA i LUBELSKA, ROTUNDA, obiad.

Przewidywany powrót do miejsca zamieszkania ok. 21:20