zasmaleBiuro Turystyczne OMNIBUS posiada wpis do rejestru Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 115/06.

Biuro Turystyczne OMNIBUS ma długoletnią tradycję organizacji wycieczek turystycznych dla mieszkańców Krosna i okolic, przede wszystkim dla kuracjuszy przebywających w Iwoniczu i Rymanowie Zdroju, ostatnio także dla kuracjuszy w Szczawnie-Zdroju. Organizujemy głównie wycieczki jednodniowe, ale od kilku lat także wycieczki dłuższe, w dalsze strony Polski i zagranicę. Wyspecjalizowaliśmy się w wycieczkach do Miszkolca, Tokaju, Koszyc, Lwowa, z wielką przyjemnością wyjeżdżamy do Budapesztu, Wiednia czy Pragi i w każde inne miejsce zgodnie z Państwa potrzebami i zamówieniami. Każda wycieczka z nami to przygoda poznania historii, tradycji, zwyczajów, kuchni, to także integracja, śpiew, radość…

Jesteśmy specjalistami w naszej profesji i zatrudniamy najlepszych przewodników, pilotów, do specjalistycznych wycieczek zatrudniamy także animatorów.

Wybierz się z nami na wycieczkę, dołącz do grona zadowolonych i szczęśliwych turystów.

Teraz przedstawimy się

Magdalena Oziomek (właścicielka biura) – pełna energii i pomysłów, z ponad 25 letnim stażem pilot i przewodnik wycieczek. Długoletnia nauczycielka geografii, turystyki, metodyki krajoznawstwa w szkołach krośnieńskich, współcześnie zapalony propagator piękna naszej Małej Ojczyzny. W 2007 roku została uznana za jedną z kobiet w Polsce Spełnionych w Biznesie.

Urszula Janas (specjalista od turystyki) - najczęściej nawiązująca kontakt z klientami biznesowymi, pracownik biura w Krośnie. Układa programy, organizuje i dopracowuje szczegóły wycieczek. Mile wita każdego turystę w biurze w Krośnie. Zajmuje się również sprzedażą biletów komunikacyjnych.

Patrycja Ferenc (specjalista od turystyki) - w biurze w Iwoniczu-Zdroju, to ona najczęściej zapisuje Państwa na wycieczki, udziela wszystkich informacji, wykonuje wszelkie prace związane z obsługą turystów i kuracjuszy.